Street workout seadmete tootmine ja Calisthenics pargi hoone

Kvaliteetne välitreeningu varustuse tootmine avalike spordiväljakute, spordiparkide ja sisetreeningsaalide jaoks Euroopas ja kogu maailmas.
Täielik teenuste valik – planeerimine, projekteerimine, valmistamine, paigaldus, garantii.
Üle 6400 tänavatreeningu pargi, mis on ehitatud üle maailma erinevatesse kliimavöönditesse.
Street Workouti maailmameistrivõistluste ametlik varustuse pakkuja
Soovitatavad WSWCF ja professionaalsed sportlased.
TÜV kvaliteedisertifikaat, patenteeritud disain, kindlad seadmete ühendused – klambrid.

Keharaskusega treeningvarustus kõigile

Kenguru Professional toodab 2011. aastast Euroopa Liidus tänava väli-, sise- ja para (puuetega inimeste varustust) treeningseadmeid. Seda varustust tuntakse ka kui tänavatreeningu / jõuharjutuste varustust. Meie ettevõte keskendub kvaliteedile ja klientide rahulolule. Kenguru Pro varustus on mõeldud kõigile.

Välitreeningpargid – planeerimine, projekteerimine, tootmine, paigaldus

Street workout pargi rajamine avalikku ruumi on suurepärane investeering kodanike tervisesse. Street Workout parki saab rajada parkidesse, elamupiirkondadesse, koolidesse, ülikoolidesse ja muudesse avalikesse kohtadesse. Eramaja tagahoovis asuv välitreeningpark on ka suurepärane investeering teie pere tervisesse.

Sisekalisteenia seadmed

Kenguru Pro sisekalisteeni/tänavatreeningu seadmed sobivad suurepäraselt jõusaalidesse ja treeningsaalidesse. Keharaskusega treeningseadmed on spordis uus trend ja me oleme maailma juhtiv jõusaalide keharaskusega treeningseadmete tootja.

 

Kenguru Para Workout on uus välitreeningu varustussari puuetega inimestele. Para treeningvarustus on disainitud koos juhtivate paraspordiekspertidega ja kõik disainid on patenteeritud.

Välitreeningu varustuse kvaliteedi etalon

Ettevõte Kenguru Pro kasutab välitreeninguseadmeid tootvas vaid kvaliteetseid materjale ja kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Kõik seadmete disainid on loodud koos tänavatreeningu / kalisteenia ja paratreeningu valdkonna juhtivate ekspertidega. Kõik street workout pargi seadmed on testitud, ohutud, sertifitseeritud ja kujundused on patenteeritud.

 

Kui otsite parima kvaliteediga väli-, sise- või paratreeninguseadmete tootjat, siis kahtlemata on see Kenguru