Meist

KENGURU PRO toodab ja paigaldab kaasaegseid spordikomplekse tänavatreeningu, jõuharjutuste ja parkuuri jaoks.

Välispordiväljakud treeninguteks on loodud vastama rahvusvahelistele tavadele ja professionaalsete sportlaste soovitustele. Kvaliteet, kasutatavus ja disain on meie põhirõhk Samuti populariseerib KENGURU PRO ettevõte tänavasporti ja propageerib tervislikke eluviise, kujundab noorte seas tõmmet tänavaspordi vastu.

Ettevõtte volitatud edasimüüjad tegutsevad Venemaal, Hispaanias, Prantsusmaal, Šveitsis, Saksamaal, Norras, Portugalis, Taanis, Belgias, Kasahstanis, Balti riikides, Araabia Ühendemiraatides ja laienevad.

6400 projekti üle maailma

Kenguru Pro on maailmas liider tänavatreeningu ja jõuharjutuste seadmete tootmises. Alates ettevõtte asutamisest 5 aastat tagasi oleme ellu viinud üle 6400 projekti üle maailma, erinevates kliimavööndites.

Põhjalikult testitud

Meie tänavatreeningu varustust on testitud polaarjoonel, kõrgel mägedes, Venemaa Kaug-Idas, Siberis, Kariibi mere piirkonnas (Guadeloupe), Pärsia lahe piirkonnas, Hispaania kuumadel rannikul ja Prantsusmaa mereudu Pealegi on meie tänavatreeningu- ja jõuharjutused läbinud jõuproovi sadade tuhandete sportlaste poolt, kes mõnel treeningväljakul treenivad peaaegu ööpäevaringselt.

Täiustatud ettevõttesisene oskusteave

Meil on tipptehnoloogia ja ületamatu kvaliteet, mis on kujundatud ekspertide ja sportlaste kogemuste ja soovituste põhjal. Oleme uuendanud kõiki metallitöötlemise tehnoloogiaid, hakanud kasutama nüüdisaegseid materjale, täiustanud horisontaalvarraste ühendussõlmed – klambrid.

Seadmed iga konkreetse vajaduse jaoks

2016. aastal laiendasime sporditarvete valikut: invaliididele mõeldud tänavatreeninguväljakud, jõusaalide tänavatreeningseadmed, horisontaalsed latid koju ja kontorisse.

Tõestatud kvaliteet ja soovitused tunnustatud ametiasutustelt

KENGURU PRO on ametlik varustuse pakkuja Street Workouti maailmameistrivõistlustele ja Street Workouti maailmakarikaetappidele, mida korraldab World Street Workout ja Calisthenics Federation

Kõik meie spordivahendid on saanud Euroopa TÜV kvaliteedisertifikaadi ja neid soovitab World Street Workout and Calisthenics Federation.

Kuidas tellida treeningvarustust või ehitada lihaste parki

  • Anname teile igakülgset teavet (telefoni või meili teel) meie toodete maksumuse, nende omaduste ja ülesande võimalike lahenduste kohta
  • Aitame teil luua ainulaadseid aluseid ning vajame teid vaid suuruse ja funktsionaalsuse määramiseks.
  • Koostame teile väljakute seadmete täieliku tehnilise kirjelduse.
  • . Kui nõustute, saadame teile arve ja allkirjastame Lepingu
  • Seadmete tarnimine toimub pärast raha laekumist meie kontole kokkulepitud tarneaja jooksul sõltuvalt lõppsihtkohast.
  • Teil on nüüd uued treeningväljakud.