Varustus

Tarnime kogu maailmas. Please contact us for delivery terms to your country

Panna Jalgpall

Kõige populaarsem treenivate sportlaste seas

Kenguru Pro varustus omab kvaliteeti, mida kinnitab Euroopa TUV kvaliteedisertifikaat ja WSWCF (International Workout Federation) soovitused. Kenguru Pro spordiparkide tootmisse on kaasatud sportlased ja olümpiatreenerid. Seetõttu sobivad meie treeningväljakud nii profisportlastele kui ka harrastajatele, võimaldades treenida tõhusalt ja korrektselt. Tänu patenteeritud klamberliidetele taluvad need 10 korda suuremat koormust kui standardsed kompleksid.

Igal aastal toimuvad meie jõutreeninguväljakutel maailmameistrivõistlused ja Street Workouti maailmakarika etapid. Talvisel ajal taluvad meie välitreeningpargid suurepäraselt külma, niiskust ega karda korrosiooni. Metallpinnad ei ole tänu eritöötlusele jääga kaetud ja käed ei libise maha. Pealegi ei jaga me projekte suurteks ja väikesteks, enam-vähem tähtsateks: töötame kõigi jaoks võrdselt, olgu selleks välitreeningupark Hispaanias, hiiglaslik kompleks Pariisis või mitu horisontaalset riba mis tahes eramaja, suvila tagahoovis, jõusaal või isegi kontor.

Mis on väli-/tänavatreening?

Outdoor / street workout on oma keharaskusega treeningkompleks, mida sooritatakse õues spetsiaalsete väli-/tänavatreeningu vahenditega. Olemasolevate harjutuste intensiivsus ja mitmekesisus võimaldavad luua ja säilitada tugeva keha ja suurepärase füüsilise vormi.

Kuidas osta treeningseadmete parki

Kõige tähtsam on valida kogu valikust õigesti varustus, mis sobib teie ülesannetega kõige paremini. Kui teil on kahtlusi, aitavad meie juhid teil valida õiged asjad teie spordiväljaku täiendamiseks. Hind sõltub konfiguratsioonist.

Peale projekti kinnitamist esitame arve ja sõlmime lepingu. 3 tööpäeva jooksul pärast makse sooritamist saadame seadmed kohale ja anname teile paigaldusjuhendid. Oma tulevase projekti arutamiseks võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel või kirjutage meile.

Meie tooteid võib mainida ka kui:

jõuharjutused / tänavatreeningu varustus / parkuuri varustus / väliparkuuri varustus / välitreeningu varustus / jõutreeningu varustus / tänavatreeningu pargi varustus / välitreeningu pargi varustus / õues keharaskusega treeningu varustus / tagahoovis kasutatavad treeningseadmed / välitreeningu seadmed / keharaskusega treeningseadmed